TemaOfisi.com

Hakkımızda

Oldukça yenilikçi ve profesyonel bir yönetim anlayışı ile hizmetini yerine getiren bir platform haline gelmiş durumdayız. Tema Ofisi olarak yönetimsel açıdan kalite ve müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda ilerlemeyi son derece kendimize ilke edinmiş durumdayız. Çalışmaların her aşamasında müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutulması ile kısa sürede istenen sonuca ulaştırıyoruz. Gerek ikamet ettiğimiz konum, gerek ise tüm ülke genelindeki müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik çalışmaları başarılı şekilde yerine getirmekteyiz. Akıcı bir iş anlayışına sahip olduğumuz için, son derece dakik sonuçları alabilmekteyiz. 3D Secure ve 256 bit SSL şifreleme teknolojisi kullanılan web sitemiz üzerinden işlemlerinizi de güvenilir şekilde yerine getirebilirsiniz. Herhangi bir şekilde lisans satın alma işlemlerinde riske edilmesi durumu söz konusu değildir. Sizler tarafından her yerine getirilecek olan işlemleri daima kendi işimiz olarak görmekteyiz.

Vizyonumuz

Mezun olan ve/veya iş hayatında yer alan genç profesyonellerin hayatına dokunmak ve onların geleceğe hazırlanmasında uçtan uca destek sağlamak. Türkiye'de ve sonrasında dünyada,  wordpress tabanlı sistemler geliştiren, dönüşüm optimizasyonu tam, dijital pazarlama süreçlerinde  esneklik gösterebilen,  profesyonel web siteler tasarlayan ve kaliteli çözümler sunan en iyi kurumsal wordpress ajansı olmak. 

Misyonumuz

Tüm reklam verenleri esnek, belli bir tasarım çizgisi olan, aynı zamanda dönüşüm oranı yüksek web siteleri hazırlamak. Reklamlarda, kötü olan kalite puanlarını ilgili şablonları kullanarak en verimli hale getirmek ve reklam maliyetlerini azaltmak.  Tüm seo süreçlerinde sizi yarı yolda bırakmayacak, sürekli altyapı değiştirmenize sebep olmayacak, wordpress bilen herkes tarafından kullanılabilir web siteleri tasarlamak.