Retro Kurumsal Ajans Teması

650.00

Retro Kurumsal Dijital Ajans teması, dijital ajansların hizmetlerini ve referanslarını kolayca yönetmelerine olanak tanıyan özel bir yönetim paneli sunar.


Demo İncele

100% Mobil Uyumlu

Kolay Yönetim Paneli

Gelişmiş SEO Ayarı

Açıklama

Retro Kurumsal Dijital Ajans teması,  çok amaçlı modern ve göz alıcı bir tasarım ile Elementor altyapısıyla hazırlanmıştır. Bu tema, dijital ajansların hizmetlerini ve referanslarını kolayca yönetmelerine olanak tanıyan özel bir yönetim paneli sunar. Elementor’un tam entegrasyonu sayesinde, tema özelleştirmesi son derece kolaydır ve kullanıcılar istedikleri şekilde düzenlemeler yapabilirler. Ayrıca, tema, fiyat tekliflerini alabilecekleri özel bir sayfa ile desteklenmiştir. Modern renkler ve canlı tasarımıyla, müşterilere unutulmaz bir deneyim sunar.

Temel Özellikler:

  1. Elementor Entegrasyonu: Tema, Elementor sayesinde tamamen özelleştirilebilir. Kullanıcılar, tasarımı istedikleri gibi düzenleyebilir ve yeniden şekillendirebilirler.
  2. Yönetim Paneli: Tema, firmaların hizmetlerini ve referanslarını kolayca yönetebilecekleri özel bir yönetim paneli sunar.
  3. Fiyat Teklifleri: Müşterilerin fiyat tekliflerini alabilecekleri özel bir sayfa ile teması destekler.
  4. Modern Tasarım: Canlı renkler ve göz alıcı tasarımıyla, kullanıcılara modern bir deneyim sunar.
  5. Tam Duyarlılık: Tema, tüm cihazlarda mükemmel görüntülenme sağlamak için tamamen duyarlıdır.

Sıkça Sorulan Sorular

Neden Tema Ofisi?
Tema Ofisi sizlere kullanımı kolay yönetim panelli temalar sunmaktadır. Google SEO alt yapısı olduğu için Google'da üst sıralara çıkmanız kolaylaşır.
Web Sitemi Nasıl Kuracağım?
Siparişini verdiğiniz tema profesyonel ekibimiz tarafından kurulum yapılır teslim edilir. Siz sadece koltuğunuza yaslanın ve kurulumun bitmesini bekleyin.
İnternet Sitem Google’da Çıkacak mı?
Evet. Tüm temalarımızda Google SEO alt yapısı mevcut olduğu için Google sıralamalarında yer alırsınız.

Müşteri Değerlendirmeleri